Küçük Ev Aletleri | Yıldırım Vestel Yetkili Servisi

Vestel küçük ev aletleri Yıldırım servisi, evinizdeki küçük yardımcılarınız için gerekli olan bakım, arıza ve parça temini konusunda tüm çözümleri bir arada sunuyor.

Yaşamımızın her alanına giren küçük ev aletleri, ihtiyacımız olan kısa soluklu pratik çözümlerin anahtarı niteliğinde. Hemen hemen günün her saati başvurduğumuz bu gereçlerin arızalanması ya da istenilen verimle çalışmaması durumunda özellikle zaman yarış halinde olan günümüz insanı için oldukça can sıkıcı durumlar ortaya çıkabiliyor.

Cihazlarının doğru çalışması ve performans açısından sorun çıkarmaması için önemli olan kaliteli hizmet uzman ekibimiz ve güler yüzlü personellerimiz ile sizlere ulaştırılıyor.

Küçük cihazlarınızın gereken hassasiyet ile bakımı, onarımı ve yedek parça temini gibi işlemleri için 0224 341 80 32 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan Vestel Yıldırım Küçük Ev Aletleri servisimizi arayabilir ya da talep formumuzu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Telefonla da direk irtibata geçebilir, soru ve  sorunlarınızı sitemiz üzerinden servis formu ile Yıldırım Vestel Yetkili Servisine ulaştırabilirsiniz.

Ürünler için gerekli temizlik & bakım ürünlerini online mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Arıza Kayıt Formu