Elektronik Ürünler | Yıldırım Vestel Yetkili Servisi

Vestel Yetkili Televizyon Servisi olarak Yıldırım-Bursa bölgesinde sizlere hizmet sunuyoruz. Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde Vestel Yetkili Servis olarak elektronik ürünlerin kurulum, montaj, onarım ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Yetkili servis olarak personelimiz Vestel’in yeterlilik eğitimlerinden geçtikten sonra sizlere hizmet vermeye başlamaktadır. Kullandığımız parçalarımız orjinal olup bir yıl garanti kapsamındadır.

V-UHD TEKNOLOJİSİ NEDİR

4K Ultra HD teknolojisiyle Full HD’den 4 kat daha yüksek görüntü kalitesi, V-UHD teknolojisiyle bir adım daha öteye taşınıyor.

Ultra HD görüntü kalitesine eklenen bu teknoloji ile renklerin parlaklık ve canlılık değerleri artırılıyor. UHD parlaklık değeri 350 nit’yken V-UHD’de 450 nit’e yükseltiliyor. Renk spectrumunda UHD %76 DCI kapsarken V-UHD bu oranı %100’e çıkararak gerçek yaşamdaki renklere çok yakın bir deneyim sunuyor.

ULTRA PARLAK, ULTRA CANLI, ULTRA GERÇEK

AKILLI TELEVİZYONLAR

VESTEL 4K ULTRA HD TEKNOLOJİSİ

Vestel 4K Ultra HD Teknolojisi Full HD’den 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip. 4 kat daha yüksek piksel yoğunluğu sayesinde daha canlı renkler sağlar, obje şekillerini keskinleştirir, ayrıntıları netleştirir, görüntü derinliği ile 3 boyutlu görüntüye benzer bir deneyim sağlar. Yıldırım Vestel Yetkili Servisi olarak sizin memnuniyetiniz her zaman biçim önemlidir.

SMART TV

Standart bir televizyon ötesinde, birbirinden farklı içerik alternatifleri sunan Vestel Smart TV evde geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale getirir.

Telefonla da direk irtibata geçebilir, soru ve  sorunlarınızı sitemiz üzerinden servis formu ile bize ulaştırabilirsiniz. Elektronik ürünler için gerekli temizlik & bakım ürünlerini online mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Arıza Kayıt Formu